biuro rachunkowe poznań - audyt i consulting Księgowość Poznań

Usługi księgowe - Poznań

 
 

Indywidualne podejście do klienta

Nasi specjaliści do spraw księgowości zajmują się prowadzeniem ksiąg rachunkowych w małych i średnich przedsiębiorstwach. Nasza specjalistyczna wiedza oparta jest na latach doświadczeń ze współpracy z podmiotami gospodarczymi o różnorodnej strukturze i różnym charakterze działalności. Dlatego udzielamy równie profesjonalnych usług w zakresie pełnej jak i uproszczonej księgowości (księga przychodów i rozchodów, ryczałt, karta podatkowa). Celem znalezienia skutecznych rozwiązań, każdego klienta traktujemy indywidualnie i dostosowujemy się do jego potrzeb. 

Różnorodne doświadczenie

Nasze doświadczenie opiera się przede wszystkim na wielu latach praktyki. Jako biuro rachunkowe od blisko 15 lat prowadzimy księgowość dla dziesiątek przedsiębiorstw. Przez lata napotkaliśmy na swojej drodze różnorakie podmioty: od spółek usługowych, handlowych, produkcyjnych po spółki oferujące profesjonalne usługi takie jak takie jak obsługa wierzytelności, czy usługi internetowe. Wiele lat doświadczeń pozwala nam na podjęcie się prowadzenia zróżnicowanych przedsiębiorstw.
 
Nasze doświadczenie opiera się również na wiedzy wyniesionej z pracy audytorskiej. W ramach usług audytu finansowego od lat badamy sprawozdania finansowe, co daje nam możliwość bieżącego konfrontowania naszych kwalifikacji, z wiedzą innych głównych księgowych.

Kompleksowa obsługa

Oferowana obsługa księgowa jest kompleksowa. Obsługiwany przedsiębiorca może liczyć na wsparcie w każdym z momentów prowadzonej działalności. Zapewniamy bezpłatną pomoc w formalnościach związanych z zakładaniem działalności gospodarczej. A następnie nasze biuro rachunkowe przejmując księgowość wyręcza przedsiębiorcę na każdym kroku.
 
Mówiąc "kompleksowa obsługa" mamy na myśli pełne wsparcie od przygotowania planu kont i otwarcia ksiąg rachunkowych na dzień rozpoczęcia działalności, poprzez bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych, sporządzanie ewidencji, przygotowywanie przelewów dot. należności publicznoprawnych, aż po sporządzanie bilansu zamknięcia roku obrotowego z rachunkiem zysków i strat, przygotowywanie informacji dodatkowej oraz sporządzenie raportów dla Zarządu, Rady Nadzorczej, właścicieli, jednostek powiązanych, w tym również zagranicznych.

Usługi nadzoru księgowego

Oferujemy również usługi nadzoru księgowego oraz pomoc przy organizacji obiegu dokumentacji. Sporządzamy wszelkiego typu sprawozdania i raporty finansowe, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać dodatkowe informacje na temat usług księgowych i audytorskich oferowanych
przez nasze biuro rachunkowe prosimy o kontakt biuro@acbbr.pl


| Copyright © 2009 Audyt i Consulting Biuro Biegłych Rewidentów sp. z o.o. | 60-458 Poznań | ul. Słupska 28 | tel. 061 849 99 90 |