biuro rachunkowe poznań biuro rachunkowe poznań

Biuro rachunkowe Poznań

 

Usługi biura rachunkowego

Od ponad 15 lat świadczymy usługi jako biuro rachunkowe Jako biuro rachunkowe obsługujemy kilkadziesiąt przedsiębiorstw w zakresie usług księgowych, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego. Obsługiwane przez nas przedsiębiorstwa charakteryzują się różnorodną strukturą oraz zajmują się zróżnicowaną działalnością: od budownictwa poprzez handel i eksport po usługi profesjonalne takie jak obsługa wierzytelności, czy usługi internetowe.


To podczas wielu lat współpracy ze zróżnicowanymi podmiotami gospodarczymi jako biuro rachunkowe zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam na podjęcie się prowadzenia księgowości dla zróżnicowanych przedsiębiorstw i oferowanie naszym klientom usług na najwyższym poziomie.

Skuteczne rozwiązania dla klientów

Podejmując się prowadzenia usług księgowych bierzemy na siebie ciężar często żmudnej i uciążliwej dla przedsiębiorcy pracy. Jako biuro rachunkowe staramy się dać naszym klientom możliwość spokojnego skupienia się na bieżących problemach biznesowych odciążając ich we wszelkich aspektach związanych z księgowością, obsługą kadrowo-płacową i podatkami. Oferując nasze usługi, szukamy zawsze prostych i skutecznych rozwiązań dla naszych klientów.

Dedykowani specjaliści

Celem oferowania usług najwyższej jakości, w naszym biurze rachunkowym zatrudnionych jest 10 pracowników oferujących naszym klientom pomoc w różnych aspektach. Pracują dla nas zarówno księgowi specjalizujący się w pełnej księgowości spółek prawa handlowego jak i specjaliści zajmujący się księgowością działalności gospodarczych rozliczających się na zasadach uproszonych (księga przychodów i rozchodów, ryczałt, karta podatkowa). Do Państwa dyspozycji oddajemy także pracowników którzy specjalizują się w obsłudze kadrowo-płacowej.

Lokalizacja

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa biura rachunkowe. Obydwa są zlokalizowane z zachodniej części Poznania - dzielnica Jeżyce. Oferujemy także możliwość odbioru dokumentów od klienta.

Uprawnienia

Działamy na podstawie wpisu na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod nr ewidencyjnym 2716, a nasza działalność objęta jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.W kontaktach z klientami posługujemy się językiem angielskim i hiszpańskim.
Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać dodatkowe informacje na temat usług księgowych i audytorskich oferowanych
przez nasze biuro rachunkowe prosimy o kontakt biuro@acbbr.pl


| Copyright © 2009 Audyt i Consulting Biuro Biegłych Rewidentów sp. z o.o. | 60-458 Poznań | ul. Słupska 28 | tel. 061 849 99 90 |