obsługa kadrowa płacowa poznań obsługa kadrowa płacowa poznań

obsługa kadrowa płacowa Poznań

 
 

Dedykowani specjaliści

W naszym biurze rachunkowym zatrudniamy specjalistów, których zadaniem jest tylko i wyłącznie kompleksowa obsługa kadrowo płacowa naszych klientów. Pozwala to nam na oferowanie profesjonalnych usług, naszym klientom natomiast na spokojne skupienie się na prowadzeniu biznesu.


Wieloletnie doświadczenie

Nasi pracownicy z działu Kadr i płac posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w dużych przedsiębiorstwach oraz podczas współpracy z naszymi klientami. Obsługa kadrowa płacowa Poznań poparta szerokim doświadczeniem z zakresu kadr i płac zdobytym przez naszych pracowników pozwala im na świadczenie Państwu kompleksowych usług zarówno z zakresu kadr jak i płac. Natomiast wieloletnie kontakty z zróżnicowanymi klientami pozwalają nam traktować każdego klienta indywidualnie i wyszukiwać dla niego najlepsze i skuteczne rozwiązania z zakresu kadry i płace Poznań.


Szeroki zakres usług

W zakresie płac obsługujemy klienta w pełnym zakresie: od naliczania wynagrodzeń pracowników stosownie do postanowień umów, przepisów prawa, regulaminów pracy i wynagradzania poprzez sporządzanie list płac, zbiorówek i przelewów oraz sporządzenie i przesyłanie do ZUS miesięcznych deklaracji po wystawienie zaświadczeń o zarobkach, przygotowanie druków RMUA i sporządzanie i przesyłanie do właściwego Urzędu Skarbowego miesięcznych deklaracji podatkowych.W zakresie kadr również oferujemy kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowej: od przygotowania umów o pracę, sporządzenia umów o dzieło i umów zleceń, poprzez rozliczanie pracowników z wykorzystywanych dni urlopów wypoczynkowych oraz innych przerw w wykonywaniu pracy, po rejestrację pracowników i członków ich rodzin w ZUS, sporządzanie i wydawanie świadectw pracy, zaświadczeń i innych dokumentów dotyczących zatrudnienia i wynagrodzeń pracowników, do których wydawania pracodawca zobowiązany jest przepisami prawa.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać dodatkowe informacje na temat usług kadry i płace oferowanych
przez nasze biuro rachunkowe prosimy o kontakt biuro@acbbr.pl


| Copyright © 2009 Audyt i Consulting Biuro Biegłych Rewidentów sp. z o.o. | 60-458 Poznań | ul. Słupska 28 | tel. 061 849 99 90 |